Auto z OC Sprawcy

May 9, 2018 by admin

Z racji tego, że na drogach przybywa coraz więcej stłuczek bo coraz więcej pojazdów się na nich porusza – coraz więcej napraw kończy się w autoryzowanych warsztatach samochodowych. niekiedy takie naprawy trwają dłużej od czasu zakładanego a kierowca uszkodzonego samochodu musi sobie jakoś radzić. M.in taki powód przyświecał nam do stworzenia aplikacji i serwisu zajmującymi się tymi uczestnikami ruchu drogowego, których pojazdy ucierpiały bez ich winy w kolizjach drogowych.

Rzecz oczywista ale korzysta z niej z powodu swojej niewiedzy niewielu kierowców sięgając po samochód zastępczy ze swojej polisy AC zamiast z polisy OC sprawcy, który Was uszczęśliwił na siłę!

Wynajem samochodu z OC sprawcy

Jeśli z jakiegoś powodu Twój samochód ucierpiał w zdarzeniu drogowym z winy sprawcy, a Ty jako kierowca potrzebujesz drugiego auta/ auta zastępczego do normalnego funkcjonowania w ciągu dnia – niekoniecznie do chodzenia do pracy i prowadzenia swojej firmy – ale np: odwożenia i przywożenia dzieci, przywiezienia zakupów, załatwiania zwyczajnych organizacyjnych spraw – to zadzwoń do nas a my zajmiemy się resztą. Pomożemy zorganizować samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy OC sprawcy kolizji.

Jeśli Twoje auto na podstawie wyceny uzyskało rażąco zaniżoną wartość również nam o tym powiedz. Nasza kancelaria specjalizuje się w odszkodowaniach oraz w dochodzeniu tego typu roszczeń. Dodatkowo współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, którzy również mogą zweryfikować wycenę oraz wydać inną jeśli pierwotna jest rażąco niska i odbiega od zwykłych zasad przyzwoitości.