Folia ochronna na auto

August 23, 2018 by admin

Folie ochronne na lakier samochodu

Ochrona lakieru folią samochodową staje się coraz bardziej popularna i modna. Folie jakie posiadamy w swojej ofercie są nie tylko wysokiej jakości ale przede wszystkim nadają naprawdę ładnego stylu każdemu w każdym samochodzie. Bezbarwna folia ochronna po jej położeniu zgodnie z zastosowaniem i sztuką stanowi bardzo dobre zabezpieczenie całego auta a w szczególności tych elementów na których została zastosowana bez utraty jakości podłoża na którym ją zastosowano.

Folia ochronna na samochód

 

Wyróżnij swój samochód nadając mu indywidualny charakter oraz zabezpiecz jego lakier przed:

  • zarysowaniami,
  • działaniem promieni słonecznych czyli nagrzewaniem
  • kamieniami,
  • solą drogową i piaskiem.

W zależności od Twojej decyzji i wyboru możesz skorzystać z oklejenia całej karoserii lub poszczególnych jej elementów jak: maska, zderzak, lusterka, błotniki, drzwi. Sam wybierz niepowtarzalny kolor lub folię bezbarwną jeśli nie zamierzasz zmieniać koloru auta.

Folia zabezpieczająca lakier auta

Napisz do nas lub zadzwoń. Zajmujemy się już od dawna oklejaniem samochodów folią ochronną i ochroną jago lakieru. Z całą pewnością pomożemy okleić folią auto i dobrać najlepszy produkt do ceny. wysokiej jakości folie samochodowe to gwarancja jakości i zadowolenia oraz prawidłowej ochrony.

Na wszystkie nasze produkty folie samochodowe udzielamy 5 letniej gwarancji. Dobrze położona folia na lakier chroni w prawidłowy sposób auto nadając mu świetny wygląd. Nie wyklucza oczywiście stosowania normalnych środków czystości jak szampony samochodowe czy woski.